Image result for محصولات Endress hauser

شرکت اندرس هاوزر (Endress+Hauser) یک شرکت سوئیسی در زمینه تولید تجهیزات فرآیندی و صنعتی است که در بسیاری از بازارهای دنیا فعالیت می کند. در حال حاضر نمایندگی اندرس هاوزر در سراسر جهان فعال هستند و به همین دلیل یکی از چند شرکت محبوب در زمینه تولید تجهیزات ابزار دقیق به حساب می آید. ابزار آلات تولیدی این شرکت در زمینه اندازه گیری سطح، اندازه گیری جرم حجمی، اندازه‌گیری تراکم، اندازه گیری فشار و اندازه گیری دما هستند. آنها همچنین طیف وسیعی از متغیرهای اندازه گیری و ابزار دقیق را در مورد کیفیت آب تولید می کند که فاکتورهایی مانند میزان اسیدی یا قلیائیت، میزان اکسیژن محلول در آب و همچنین میزان کلر آن را نشان می‌دهند.

 شرکت اندرس هاوزر طیف وسیعی از ابزارهای طراحی شده برای استفاده در محیط های خطرناک و شرایط شدید و خورنده به بازار عرضه کرده است و به همین دلیل شبکه فعالیت آنها به بیش از ۱۰۰ شرکت در ۴۴ کشور دنیا اختصاص می یابد. جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۷ میزان فعالیت نمایندگی اندرس هاوزر در سطح دنیا فروش خالصی معادل با 2.241 میلیارد یورو داشته است. بررسی های سطح دنیا نشان می دهد که این شرکت در کشورهای آلمان، سوئیس، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، جمهوری چک، روسیه، آفریقای جنوبی، ایالات متحده، چین، هند، ژاپن و برزیل امکانات تولیدی مختلفی دارد.

 تاریخچه شرکت اندرس هاوزر

 شرکت اندرس هاوزر توسط دو فرد سوئیسی به نام جرج اندرس و لودویک هاوزر در یک فوریه سال ۱۹۵۳ تاسیس شد. در سال ۱۹۵۷ نام این شرکت به طور رسمی به شرکت اندرس و هاوزر تغییر کرده و در حال حاضر با همین نام فعالیت می‌کند. شروع به فعالیت این شرکت با فروش محصولاتی مانند سنسور سطح خازنی الکترونیکی وارد شده از کشور انگلستان بود. فروش این سنسورها خیلی موفق بود و به همین دلیل بنیانگذاران این شرکت تصمیم گرفتند که خود به عنوان شرکت تولید کننده فعالیت کنند و امکانات لازم را برای تولید تجهیزات ابزار دقیق فراهم کنند. 

فروش شرکت اندرس هاوزر در سال‌های ابتدایی فعالیت خود بیشتر متمرکز بر جنوب آلمان و سپس به کل آلمان کشیده شد. این فعالیت‌ها در سال‌های بعد کشورهای همسایه را هم شامل شد و ما شاهد ایجاد نمایندگی اندرس هاوزر در بیشتر کشورهای نزدیک به کشور سوئیس بودیم. تغییرات محصولات این شرکت با سنسورها و دستگاه هایی برای اندازه گیری سایر متغیرهای فیزیکی مانند فشار، جریان، آنالیز و بررسی سطح بهبود یافت. این روند ادامه داشت تا اینکه شرکت اندرس هاوزر در تمام کشورهای اروپای غربی فعالیت خود را ادامه داد. اولین نمایندگی اندرس هاوزر در کشورهای خارجی در ژاپن و در ایالات متحده آمریکا در سال ۱۹۷۰ آغاز شد. در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد از ابزارهای فروخته شده در کشور آمریکا در همان کشور آمریکا تولید می شود و امکان فروش و خدمات پس از فروش آنها در این کشور به وجود آمده است. در سال‌های بعد شرکت اندرس هاوزر با چالش هایی مانند چالش میکروالکترونیک و رهبری تکنولوژیکی دست و پنجه نرم کرد و امروزه این شرکت به عنوان یک شرکت جهانی در زمینه ابتکارات مختلف فیلدباس محسوب می شود. پرکاربردترین محصولات اندرس هاوزر موارد زیر می باشند.

  • فلومتر اندرس هاوزر
  • ترانسمیتر فشار اندرس هاوزر
  • ترانسمیتر دما اندرس هاوزر